Wheelchair yakareruka ine vhiri rekumashure rine 12''#JL8630LAJ-12
Tsananguro
» Wiricheya yakareruka ine huremu huri pasi pe30 lbs.
» Furemu yealuminium yakasimba ine anodized finish
» 6” macaster akasimba
» 12" Vhiri reKumashure rePneumatic
» Mabhureki evhiri anosundirwa kuti avharwe
» Zvibato zvekudonhedza kumashure
» ruoko rwekutsamira runogona kubviswa
» maplate etsoka anopetwa
Kushumira
Mbiri Yekambani
Zvigadzirwa zvemhando yepamusoro
YAKAVAMBURWA MUNA 1993. NZVIMBO YEMAHARA 1500 SQUARE MTERS
KUTENGESA KUNE DZIMWE NYIKA KUNOPFUURA 100 MISHONGA 3
Vashandi vanopfuura mazana maviri, kusanganisira mamaneja makumi maviri nematekiniki makumi matatu
Chikwata
Chiyero chekugutsikana kwevatengi chinodarika 98%
Kuenderera mberi nekuvandudza zvinhu zvitsva
Kutsvaga kugona kuita zvinhu zvakanakisa Kugadzira kukosha kwevatengi
Gadzira zvigadzirwa zvinokosha kune mutengi wese
Ruzivo
Anopfuura makore gumi eruzivo muindasitiri yearuminiyamu
Kushandira makambani anopfuura 200D
Magadzirirwo
Nhamba yechinhu #JL8630LAJ-12
Upamhi Hwakavhurwa 61cm
Upamhi hwakapetwa 28cm
Upamhi hwechigaro 46cm
Kudzika Kwechigaro 36cm
Kureba Kwechigaro 45.5cm
Kureba kwemusana 46cm
Kureba Kwese 91cm
Dhiya reVhiri Rekumashure 12"
Dia. yeCastor Yepamberi 6"